Hemen Teklif Al

Saç Ekimi

NovitaHair size saç ekimi konusunda kaliteli bir tedavi sunar.

hair transplantation
2000 yıllardan beri Türkiye’de uygulanmaya başlanan ve bu yolda oldukça yol kat eden saç ekimi operasyonları, ülkemizde gün geçtikçe gelişmekte ve neredeyse Avrupa’da en çok tercih edilen saç ekim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Saç ekimi hakkında o kadar çok bilgi kirliliği var ki, internette saç ekimi başlıkları hakkında açılan tartışmalara bakıp, kesinlikle karar veremezsiniz. Çünkü bir yerde mutlaka tıkanırsınız ve kararsız kalırsınız. Bu yüzden, sizler için oldukça kapsamlı bir saç ekimi rehberi hazırlamak istedik. Bu rehber sizin için, yol gösterici ve bilgilendirici bir rehber olacaktır. Bu yazıda konu edilen yazıların tamamı kesin ve net bilgilerdir.

Özellikle son 6-7 seneyi temel aldığımız zaman, Türkiye’de saç ekimi operasyonlarının hacmini ve popülaritesini rahatlıkla görebiliriz. Dünyanın her yerinden Türkiye’de saç ekimi yaptırmak isteyenler için sağlık turizmi düzenlendiğini söylesek şaşır mıydınız? Hayır, şaşırmanıza gerek yok. Prof. Dr. Nazım DURAK ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Estetik Cerrahi

Saç ekiminin dışında birçok estetik ameliyatını size sunabiliriz.

NovitaHair'e Hoşgeldiniz

Tüm hastalarımıza en iyi hizmeti veriyoruz. sadece saç ekip hastalarımızla ilişkilerimizi kesmiyor onlar ile ekimden önce ve ekimden sonrada sürekli iletişim halinde olarak sürekli bir iletişim sağlıyoruz. Hastalarımıza gerçekçi oluyor onlara her aşamayı detayları ile aktarıyor aklınızdaki tüm soruları cevaplıyoruz.

Saç ekimini rakamlar üzerinden değerlendirmiyor sizler için en iyisini yine sizlerle birlikte kararlaştırıyoruz. Yapılabilecek en iyi ekimi görünümünüze en uygun en doğal görünüme kavuşturuyoruz. Saç ekim işleminin önemini çok iyi bilen uzman doktorlarımız ile en iyi saç nakli işlemini gerçekleştiriyoruz.

Up-to 4500 Grafts
Medical kit
Lifetime guarantee
Accommodation
Interpretation
Transportation
2 PRP Sessions
Up-to 4500 Grafts
Medical kit
Lifetime guarantee
Accommodation
Interpretation
Transportation
2 PRP Sessions
Up-to 4500 Grafts
Medical kit
Lifetime guarantee
Accommodation
Interpretation
Transportation
2 PRP Sessions

Hasta Yorumları

Sizin mutlu yorumlarınızı gördükçe seviniyoruz.

"Hayatım adına şimdiye kadar verdiğim en heyecanlı ve faydalı karar oldu. Hayatım tamamen değişti."

hair transplantation

Anonim

(Hair Transplantation)

“Saç bakımından dolayı ne kadar çok mutlu hissettiğimi anlatamam . Artık kendimi üzgün ve depresif değil , mutlu hissediyorum. Saç bakımı için teşekkürler, saçlarım bana çok şey verdi”

hair replacement

Anonim

(Hair Replacement)

"Saç ekimi yaptırdığım için çok mutluyum. Önceden kamera karşısına geçmeye bile korkardım. Artık saçım da özgüvenim de geri geldi .”

hair transplantation

Anonim

(Hair Transplantation)

Size saçlarınızı geri vermeye hazırız

AŞAĞIDAKI ILETIŞIM KANALLARINDAN HERHANGI BIRINDEN BIZE ULAŞABILIRSINIZ.

Form Whatsapp Email Phone
 Top